MENU

Songtext - LYRICS

Dashni - Morena Taraku ft. Sabri Fejzullahu

Dashni, Dashni
Dashni, Dashni
Dashni, Dashni
Dashni, Dashni


Morena Taraku ft. Sabri Fejzullahu - Dashni
BEBI LIGUEI - Marília Mendonça
149.6 - bodyslam
EL OUM - SABYAN
Benzema - CAPITAL BRA
СЛЭМЯТСЯ ПАЦАНЫ - LITTLE BIG
a lot - 21 Savage
Famous G - Alemán
Pop Virus - 星野源
Lacrim - Jon Snow
CAMBIARE ADESSO - DARK POLO GANG
Mujer Bruja - Lola Indigo
İçimdeki Sen - Bilal Sonses
Bad Boy - Kubi Producent
Tarolnak az emszík - Animal Cannibals
TERUG NAAR TOEN - BOEF
Screenshot - Khea
No Te Enamores - Paloma Mami
thank u, next - Traducción al Español - Ariana Grande
Saint Loneliness - The Motans
Aking Pagmamahal - Repablikan
GRESHKA - ГРЕШКА - LORENA
Morena Taraku ft. Sabri Fejzullahu - Dashni

Dashni - Morena Taraku ft. Sabri Fejzullahu - Songtext - LYRICS

Dashni, Dashni
Dashni, Dashni
Dashni, Dashni
Dashni, Dashni
Ti isha i vetmi dhe i vetmi
Tani jam vetëm i vetmuar
Duhet të jeni këtu për të mbajtur mua
A jeni zonja Lonely?
Oh oh

[Vargu 1]
U përpoqa, por nuk munda t'ju nxjerr nga jeta
Për ty, unë do të shkruaja një mijë rime
Betohem se kam kryer një krim
Vetëm të jem me ju për një natë të tërë të mallkuar
Ti ishe drita e diellit në dritën time
Por tani gjithçka është e zezë dhe e bardhë
Ju bëtë gjithçka të dukesh i ndezur
Vajza e foshnjës që më ke më të verbër

[Urë]
U përpoqa të harroja për momentet
Kur qielli gjuajti yje në plumba
Por tani jam vetëm, je dikush që nuk e di
Dhe zemra ime do të ndalojë të trokasin

[Chorus]
Mbani mend, kur unë hyra në dhomën tuaj
Të frikësuar për t'u kapur duke qenë vetëm ne dy
Tani ju jeni larg unë nuk mund të ndihem mirë
Është e vështirë të përballesh me të vërtetën
Duke parë pasqyrën, unë u rritëm
Dëshiroj ta dija se çfarë do të kalonim
Nëse ndonjëherë e ndryshoni mendjen tuaj
Do të jem aty për të kujtuar

[Hook]
Ti isha i vetmi dhe i vetmi
Tani jam vetëm i vetmuar
Duhet të jeni këtu për të mbajtur mua
A jeni zonja Lonely?
Oh oh

[Vargu 2]
Babe të vijë dhe të them atë që është lart
Më tregoni pak dashuri
Mos më gjykoni nëse nuk mund ta mohoj se nuk jam me ne
Nëse ju thoni se ju jeni i trishtuar vijnë mbi
Nëse keni një tjetër dashnor
Nuk dua ta di

[Urë]
U përpoqa të harroja për momentet
Kur qielli gjuajti yje në plumba
Por tani jam vetëm, je dikush që nuk e di
Dhe zemra ime do të ndalojë të trokasin

[Chorus]
Mbani mend, kur unë hyra në dhomën tuaj
Të frikësuar për t'u kapur duke qenë vetëm ne dy
Tani ju jeni larg unë nuk mund të ndihem mirë
Është e vështirë të përballesh me të vërtetën
Duke shikuar pasqyrën, unë u rritëm
Dëshiroj ta dija se çfarë do të kalonim
Nëse ndonjëherë e ndryshoni mendjen tuaj
Do të jem aty për të kujtuar

[Hook]
Ti isha i vetmi dhe i vetmi
Tani jam vetëm i vetmuar
Duhet të jeni këtu për të mbajtur mua
A jeni zonja Lonely?
Oh oh
Unë jam ende duke vrapuar
Zemra ime ende debaton
Nëse ti je akoma gjithçka që dija
Do vazhdoj të luftoj për ty

[Chorus]
Mbani mend, kur unë hyra në dhomën tuaj
Të frikësuar për t'u kapur duke qenë vetëm ne dy
Tani ju jeni larg unë nuk mund të ndihem mirë
Është e vështirë të përballesh me të vërtetën
Duke shikuar pasqyrën, unë u rritëm
Dëshiroj ta dija se çfarë do të kalonim
Nëse ndonjëherë e ndryshoni mendjen tuaj
Do të jem aty për të kujtuar
[Hook]
Ti isha i vetmi dhe i vetmi
Tani jam vetëm i vetmuar
Duhet të jeni këtu për të mbajtur mua
A jeni zonja Lonely?
Ju jeni zonja ime Lonely, po


TOP 30 - Trends - Hot Vídeos

SABYAN - EL OUM
Capital Bra - Птица
Realtalk - TANZVERBOT
bodyslam - 149.6
TANZVERBOT - Realtalk
Money - Cardi B
Alemán - Famous G
LITTLE BIG & РУКИ ВВЕРХ! - СЛЭМЯТСЯ ПАЦАНЫ
Корабли - LIZER
LIZER - Корабли
Changes - STUTS feat. JJJ
Jon Snow - Lacrim
DARK POLO GANG - CAMBIARE ADESSO
Lola Indigo - Mujer Bruja
Khea - Screenshot
Bilal Sonses & Tuğçe Kandemir - İçimdeki Sen
Screenshot - Khea
Selow - Wahyu
Paloma Mami - No Te Enamores
Mala Mía REMIX - Maluma, Becky G, Anitta
LITTLE BIG & РУКИ ВВЕРХ! - СЛЭМЯТСЯ ПАЦАНЫ
bodyslam - 149.6
a lot - 21 Savage feat. J. Cole
Então Vem Cá - Mano Walter
Aje - Tayna X Ledri
Lamento Tu Pérdida - Natti Natasha
甘えちゃってSorry - AYA a.k.a. PANDA
​imagine - Ariana Grande
Everything I Need - Skylar Grey
Reol - 激白 / Gekihaku

Ti isha i vetmi dhe i vetmi
Tani jam vetëm i vetmuar
Duhet të jeni këtu për të mbajtur mua
A jeni zonja Lonely?
Oh oh

[Vargu 1]
U përpoqa, por nuk munda t'ju nxjerr nga jeta
Për ty, unë do të shkruaja një mijë rime
Betohem se kam kryer një krim
Vetëm të jem me ju për një natë të tërë të mallkuar
Ti ishe drita e diellit në dritën time
Por tani gjithçka është e zezë dhe e bardhë
Ju bëtë gjithçka të dukesh i ndezur
Vajza e foshnjës që më ke më të verbër

[Urë]
U përpoqa të harroja për momentet
Kur qielli gjuajti yje në plumba
Por tani jam vetëm, je dikush që nuk e di
Dhe zemra ime do të ndalojë të trokasin

[Chorus]
Mbani mend, kur unë hyra në dhomën tuaj
Të frikësuar për t'u kapur duke qenë vetëm ne dy
Tani ju jeni larg unë nuk mund të ndihem mirë
Është e vështirë të përballesh me të vërtetën
Duke parë pasqyrën, unë u rritëm
Dëshiroj ta dija se çfarë do të kalonim
Nëse ndonjëherë e ndryshoni mendjen tuaj
Do të jem aty për të kujtuar

[Hook]
Ti isha i vetmi dhe i vetmi
Tani jam vetëm i vetmuar
Duhet të jeni këtu për të mbajtur mua
A jeni zonja Lonely?
Oh oh

[Vargu 2]
Babe të vijë dhe të them atë që është lart
Më tregoni pak dashuri
Mos më gjykoni nëse nuk mund ta mohoj se nuk jam me ne
Nëse ju thoni se ju jeni i trishtuar vijnë mbi
Nëse keni një tjetër dashnor
Nuk dua ta di

[Urë]
U përpoqa të harroja për momentet
Kur qielli gjuajti yje në plumba
Por tani jam vetëm, je dikush që nuk e di
Dhe zemra ime do të ndalojë të trokasin

[Chorus]
Mbani mend, kur unë hyra në dhomën tuaj
Të frikësuar për t'u kapur duke qenë vetëm ne dy
Tani ju jeni larg unë nuk mund të ndihem mirë
Është e vështirë të përballesh me të vërtetën
Duke shikuar pasqyrën, unë u rritëm
Dëshiroj ta dija se çfarë do të kalonim
Nëse ndonjëherë e ndryshoni mendjen tuaj
Do të jem aty për të kujtuar

[Hook]
Ti isha i vetmi dhe i vetmi
Tani jam vetëm i vetmuar
Duhet të jeni këtu për të mbajtur mua
A jeni zonja Lonely?
Oh oh

[Mesme 8]
Unë jam ende duke vrapuar
Zemra ime ende debaton

[Chorus]
Mbani mend, kur unë hyra në dhomën tuaj
Të frikësuar për t'u kapur duke qenë vetëm ne dy
Tani ju jeni larg unë nuk mund të ndihem mirë
Është e vështirë të përballesh me të vërtetën
Duke shikuar pasqyrën, unë u rritëm
Dëshiroj ta dija se çfarë do të kalonim
Nëse ndonjëherë e ndryshoni mendjen tuaj
Do të jem aty për të kujtuar
[Hook]
Ti isha i vetmi dhe i vetmi
Tani jam vetëm i vetmuar
Duhet të jeni këtu për të mbajtur mua
A jeni zonja Lonely?
Ju jeni zonja ime Lonely, poMore in SANDERLEY.COM

TRENDS - SONG LYRICS
Radar by Sanderlei
Everything in the musical world / Tudo que rola no mundo musical / ทุกอย่างในโลกดนตรี / Все в музыкальном мире / 音楽界のすべて.

LYRICS
RADAR by Sanderlei

Morena Taraku ft. Sabri Fejzullahu - Dashni
BEBI LIGUEI - Marília Mendonça
149.6 - bodyslam
EL OUM - SABYAN
Benzema - CAPITAL BRA
СЛЭМЯТСЯ ПАЦАНЫ - LITTLE BIG
a lot - 21 Savage
Famous G - Alemán
Pop Virus - 星野源
Lacrim - Jon Snow
CAMBIARE ADESSO - DARK POLO GANG
Mujer Bruja - Lola Indigo
İçimdeki Sen - Bilal Sonses
Bad Boy - Kubi Producent
Tarolnak az emszík - Animal Cannibals
TERUG NAAR TOEN - BOEF
Screenshot - Khea
No Te Enamores - Paloma Mami
thank u, next - Traducción al Español - Ariana Grande
Saint Loneliness - The Motans
Aking Pagmamahal - Repablikan
GRESHKA - ГРЕШКА - LORENA
NO JOKE - 羅志祥
MC STOJAN - ALO
#JustGo - Sanderlei
Lyrics by Sanderley
PDF para Download By Sanderlei
thank u, next - Ariana Grande
TÌNH NHÂN ƠI ! - Superbrothers x Orange x Binz
EL OUM - SABYAN
The Best Thing I Ever Did - TWICE
Prečo by som mal byť - KALI
ALO - MC STOJAN
SANTA DISS TRACK - Ježíšek
Αχ Και Να ‘Ξερα Που Να ‘ Σαι - Pantelis Pantelidis
KO BI REKAO - KIJA FEAT STOJA
SPEECHLESS - ROBIN SCHULZ
Música de Natal - A Verdadeira História de Nicolau
Маxаббат мұңсыз болмайды - Қанат Үмбетов
Vlinders In Haar Buik - Niels Destadsbader
Ariana Grande - thank u, next - Svensk översättning
Macala - Mlindo The Vocalist
imagine - Український переклад UK - Ariana Grande
​imagine - Traducción al Español - Ariana Grande
Faucet Failure - Ski Mask the Slump God
Letra: Solo De Mi
Gonna Love Me REMIX - Teyana Taylor
Bad Bunny - Solo De Mi
Solo De Mi - Bad Bunny
Gonna Love Me REMIX - Teyana Taylor
MONEY - AZZYLAND
Дубак - Anacondaz
BEBE - 6ix9ine Ft. Anuel AA
Culpables - Karol G & Anuel AA
Solo De Mi - Bad Bunny
Solo De Mi - Bad Bunny
Solo De Mi - Bad Bunny
Solo De Mi - Bad Bunny
Solo De Mi - Bad Bunny
Toda REMIX - Alex Rose
Ya No Tiene Novio - Sebastian Yatra
LETRAS by Sanderlei Silveira
Poemas by Sanderlei
Jouluralli - Eino ja Aapeli
באתי לחלום - נתן גושן
Conteúdo Educacional By Sanderlei
Poemas by Sanderley
Radar by Sanderley
Sanderley
Sanderlei
Sanderlei Silveira
Sanderlei Silveira
Sanderlei Silveira
Une dhe Ti - Alban Skenderaj
Letras by Sanderlei
I Won't Let You Go - English Translation - GOT7
I Won't Let You Go - Romanization - GOT7
Bad Bunny - Solo De Mi
Everything I Need - แปลภาษาไทย - Skylar Grey
Silent Night - Christmas Songs
Neon Moon - Cigarettes After Sex
Cigarettes After Sex - Neon Moon - Traducción al Español
G-ENERGY - GENERATIONS from EXILE TRIBE
Tell Me That You Love Me - 翻譯 中文 - James Smith
Everything I Need - Dịch sang tiếng Việ - Skylar Grey
Everything I Need - 翻訳 日本語で - Skylar Grey
Beijinho Gostoso - MC Livinho
Everything I Need - 한국어로 번역 - Skylar Grey
LOVE SHOT - Terjemahan bahasa indonesia - EXO
Tell Me It’s Over - 翻訳 日本語で - Avril Lavigne
Whatcha Doin' - Romanization - YESUNG x Chungha
Tell Me It’s Over - แปลภาษาไทย - Avril Lavigne
LOVE SHOT - Traduzione in Italiano - EXO
Beijinho Gostoso - MC Bruninho
LOVE SHOT - перевод по-русски - EXO
Me Lembro - Kemuel
Morena Taraku ft. Sabri Fejzullahu - Dashni