MENU

Tekst të këngëve - LYRICS

Une dhe Ti - Alban Skenderaj

Eja prane dhe me fal nje vallezim
T’a rikthejme jeten pas si nje film
Zemrat tona ekran
Ngjyra i dhane erresires


TOP 20 - Radar By Sanderlei

Alban Skenderaj - Une dhe Ti
Poesia Acústica #6 - Era Uma Vez
149.6 - bodyslam
Kemarin - Seventeen
HaifischNikez Allstars - 187 Strassenbande
АМГ - Тимати
Wow. - Post Malone
Round 5 - C-Kan
Pop Virus - 星野源
Binks To Binks Part. 6 - Ninho
Los Angeles - Luna

Mujer Bruja - Lola Indigo
Açabilsem Kalbini - Naira
Małolatki - MiłyPan
VISSZA - AK26
Hij Is Van Mij - Kris Kross Amsterdam
LeBron - Duki
No Te Enamores - Paloma Mami
Amanece - Anuel AA
SOS - 5GANG
ANO NOVO - Jimmy P
Alban Skenderaj - Une dhe Ti

Une dhe Ti - Alban Skenderaj - Tekst të këngëve - LYRICS

Eja prane dhe me fal nje vallezim
T’a rikthejme jeten pas si nje film
Zemrat tona ekran
Ngjyra i dhane erresires
Me shtrengo dhe njehere si dikur
Si ne foton e varur mbi mur
Dashuria i jep krahe
Dhe kujt nuk i ka
Une dhe ti, ishim ata

[Pre-Chorus]
Une dhe ti
Qe ndame dhe te fundit kafshate
Duke thene sesa jemi me fat
Sa njeri - tjetrin te kemi per krahe ne cdo nate

[Chorus]
Une dhe ti
Erdhem nga endrrat ne jete
Duke mposhtur stuhite dhe rrufete
Dhe mbollem nje rreze diku
Te shkelqej sot nje diell i vertete

[Verse 2]
Ne u nisem me henen e plote
Permbi dallgen e lotit te ftohte
Zemren busull ne dore
Dhe ne kraharor dashuria
Prekem fundin dhe mberritem ne maje
Por kujtimet sebashku i ndajme
Jemi ne nga ata
Qe krahet i'a dha varferia

[Pre-Chorus]
Une dhe ti
Qe ndame dhe te fundit kafshate
Duke thene sesa jemi me fat
Sa Njeri-tjetrin te kemi per krahe ne cdo nate

[Chorus]
Une dhe ti
Erdhem nga endrrat ne jete
Duke mposhtur stuhite dhe rrufete
Dhe mbollem nje rreze diku
Te shkelqej sot nje diell i vertete
Ti i dhe kuptim jetes time
Ti e ktheve dhimbjen ne force
çdo mengjes me diellin ne lindje
Nuk pritem kaq shume nga kjo bote
Une dhe ti


TOP 30 - Trends - Radar

Promise - BTS JIMIN - English Translation by Sanderlei
Promise - BTS JIMIN
Promise - Tradução - BTS JIMIN
Promise - Traducción - BTS JIMIN
Promise - перевод - BTS JIMIN
Promise - แปลภาษาไทย - BTS JIMIN
Promise - Übersetzung - BTS JIMIN
Promise - 翻訳 日本語で - BTS JIMIN
Promise - Terjemahan - BTS JIMIN
Promise - Traduzione - BTS JIMIN
Promise - Çeviri - BTS JIMIN
Promise - Traduction - BTS JIMIN
Promise - Tłumaczenie - BTS JIMIN
ตัวตลก - LEGENDBOY
คืนข้ามปี - ดา เอ็นโดฟิน
Skylar Grey - Everything I Need
GTK - แพ้
Sam Smith - Fire On Fire
PANCAKE - เป็นหมา
ZEAL - เจ็บน้อยที่สุด
PARATA - ไม่ใช่ไม่เป็นไร
Bonne année - Jul
AFFAIRES - Lbenj
Diriliş - Ömer Çandır
Mafia - Mohamed Ramadan
مافيا - محمد رمضان
甘えちゃってSorry - AYA a.k.a. PANDA
МАМБЛ - GONE.Fludd
3D-КАТАЛОГ - GONE.Fludd
Gimme The Loot - Big Baby Tape


Eja prane dhe me fal nje vallezim
T’a rikthejme jeten pas si nje film
Zemrat tona ekran
Ngjyra i dhane erresires
Me shtrengo dhe njehere si dikur
Si ne foton e varur mbi mur
Dashuria i jep krahe
Dhe kujt nuk i ka
Une dhe ti, ishim ata

[Pre-Chorus]
Une dhe ti
Qe ndame dhe te fundit kafshate
Duke thene sesa jemi me fat
Sa njeri - tjetrin te kemi per krahe ne cdo nate

[Chorus]
Une dhe ti
Erdhem nga endrrat ne jete
Duke mposhtur stuhite dhe rrufete
Dhe mbollem nje rreze diku
Te shkelqej sot nje diell i vertete

[Verse 2]
Ne u nisem me henen e plote
Permbi dallgen e lotit te ftohte
Zemren busull ne dore
Dhe ne kraharor dashuria
Prekem fundin dhe mberritem ne maje
Por kujtimet sebashku i ndajme
Jemi ne nga ata
Qe krahet i'a dha varferia

[Pre-Chorus]
Une dhe ti
Qe ndame dhe te fundit kafshate
Duke thene sesa jemi me fat
Sa Njeri-tjetrin te kemi per krahe ne cdo nate
[Chorus]
Une dhe ti
Erdhem nga endrrat ne jete
Duke mposhtur stuhite dhe rrufete
Dhe mbollem nje rreze diku
Te shkelqej sot nje diell i vertete
Ti i dhe kuptim jetes time
Ti e ktheve dhimbjen ne force
çdo mengjes me diellin ne lindje
Nuk pritem kaq shume nga kjo bote
Une dhe tiMore in SANDERLEY.COM

TRENDS - SONG LYRICS
Radar by Sanderlei
Everything in the musical world / Tudo que rola no mundo musical / ทุกอย่างในโลกดนตรี / Все в музыкальном мире / 音楽界のすべて.

LYRICS
RADAR by Sanderlei

Alban Skenderaj - Une dhe Ti
Poesia Acústica #6 - Era Uma Vez
149.6 - bodyslam
Kemarin - Seventeen
HaifischNikez Allstars - 187 Strassenbande
АМГ - Тимати
Wow. - Post Malone
Round 5 - C-Kan
Pop Virus - 星野源
Binks To Binks Part. 6 - Ninho
Los Angeles - Luna

Mujer Bruja - Lola Indigo
Açabilsem Kalbini - Naira
Małolatki - MiłyPan
VISSZA - AK26
Hij Is Van Mij - Kris Kross Amsterdam
LeBron - Duki
No Te Enamores - Paloma Mami
Amanece - Anuel AA
SOS - 5GANG
ANO NOVO - Jimmy P

TÌNH NHÂN ƠI ! - Superbrothers
Temberang - Ayda Jebat
I Belong To The Zoo - Sana
就是在講你喔 - 謝和弦
Promise - BTS JIMIN
睡皇后 QUEEN G - G.E.M.
岩石裡的花 - G.E.M.
MARIHUANA - MILIGRAM
Nebeski setac - Mile Kitic
НЕКА - ATANAS KOLEV

Benga po snijegu - Jala Brat
POSLEDNÁ - SIMA
KONTROVERZNÍ - FattyPillow
JUŽNI VETAR GAS - COBY
Опмай-опмай - Азия
Финальные титры - Время и Стекло
Золото - Ленинград
GANGO - SNIK
Benzema - CAPITAL BRA
Lelele - Azet & Zuna

BX Land #3 - Heuss L'enfoiré
Förebild - Dani M
Vur Vai - Kwesta
Bad Bunny - NI BIEN NI MAL
Sam Smith - Fire On Fire
Calma REMIX - Pedro Capó
No L's - Deji x Jallow
Adan y Eva - Paulo Londra
Desconocidos - Mau y Ricky
Mia - Bad Bunny

Tell Me It's Over - Avril Lavigne
Bubalu - Anuel AA
Solo De Mi - Bad Bunny
Não Ouve Dizer - Ellputo
Ella Quiere Beber REMIX - Anuel AA
A Todas Horas - Marvel Boy
In the End - Tommee Profitt
Vaina Loca - Ozuna
Taki Taki - DJ Snake
Me Voy - Rombai

Sola - Manuel Turizo
Yo Yo Honey Singh - MAKHNA
Jouluralli - Eino ja Aapeli
מוטי טקה ושרית אביטן - בגלל הגעגוע
170 KG - DON BIGG
Håper Nissen Har Råd - TIX
Tempo antigo - Apollo G
Une dhe Ti - Alban Skenderaj
Tell Me That You Love Me - 翻譯 中文 - James Smith
G-ENERGY - GENERATIONS from EXILE TRIBE

Conteúdo Educacional By Sanderlei
Poemas by Sanderley
Radar by Sanderley
Sanderlei
Sanderlei Silveira
Letras by Sanderlei
#JustGo - Sanderlei
I Won't Let You Go - Romanization - GOT7
Bad Bunny - Solo De Mi
Everything I Need - แปลภาษาไทย - Skylar Grey
Silent Night - Christmas Songs
Neon Moon - Cigarettes After Sex
Cigarettes After Sex - Neon Moon - Traducción al Español
Everything I Need - Dịch sang tiếng Việ - Skylar Grey
Everything I Need - 翻訳 日本語で - Skylar Grey
Beijinho Gostoso - MC Livinho
Everything I Need - 한국어로 번역 - Skylar Grey
LOVE SHOT - Terjemahan bahasa indonesia - EXO
Tell Me It’s Over - 翻訳 日本語で - Avril Lavigne
Whatcha Doin' - Romanization - YESUNG x Chungha
Tell Me It’s Over - แปลภาษาไทย - Avril Lavigne
LOVE SHOT - Traduzione in Italiano - EXO
Lyrics by Sanderlei
Letras By Sanderley
LETRAS by Sanderlei Silveira
Alban Skenderaj - Une dhe Ti