MENU

Rio 「Lyrics」 - Ledri Vula

Ajo ylli i qytetit
Kejt i bon per veti
Shume e nxeht sun e preki
She's a queen une jom mbretiTOP 1 U.S.A.


Rio 「Lyrics」 - Ledri Vula

Ajo ylli i qytetit
Kejt i bon per veti
Shume e nxeht sun e preki
She's a queen une jom mbreti
Edhe nese veren e ndjeki
She's gonna be my baby
?
Mo sun e nxjerri

Po mbon ti
Po mbon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ehh

Kur stkom ngat
Sjom rahat
Hajde afer
Qoh ma nalt
Shume privat
Vec nje nate
Na dy bashk e bojna prap
Vi me t'marre
Shume shpejt
Bi n'radar
Hupi krejt
Sdin as ku
Mu me m'gjet
Une jom nis
Te ti drejt

Po mbon ti
Po mbon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ehh

Hajt babe une jom 10-shi i brazilit
Sjom ka du me lujt me ty se krejt ty po ta sjelli
Krejt na kishin pas zili se na dokum mas miri
Na pershtatum qysh ?
Qellimi, me tbo per veti ?
Deri ta vjedhi zemren ti nuk e din qa o krimi
Masanej pa mu nuk ka me t'ec sekonda ora dara viti vera dimeri
Dojn me na pa keq yeah they've been dreaming
Krejt po kallin mas neve ti kqyre ka del timi
Pershendeti dhe haterat se live jena streaming
Dhe ti futja rolin kryjesore se na dy jena filmi

Po mbon ti
Po mbon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ehh

,
,
,
,More by SANDERLEI

TRENDS - SONG LYRICS
Radar by Sanderlei
Everything in the musical world / Tudo que rola no mundo musical / ทุกอย่างในโลกดนตรี / Все в музыкальном мире / 音楽界のすべて.